Ліліт Саркісян у спецпроекті «Відчуваю себе»

Проект «ВІДЧУВАЮ СЕБЕ» ми створили, перш за все, задля натхнення. Ми запросили неймовірних героїнь та героїв, які поділяться з нами своїми точками опори у повсякненні, простими речами, які щодня додають трохи (чи не трохи) щастя та енергію. Сьогодні ділимося думками першої героїні нашого спецпроекту - безмежно талановитої художниці з Києва Ліліт Саркісян https://instagram.com/litsarkisian?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Що надихає вас щодня у роботі і просто житті: які речі, місця, люди?

Ліліт: «Моя місія - популяризувати естетику повсякдення. І вся моя робота повязана з мистецтвом, красою та естетизацією побуту. Тому і я сама надихаюся цим. Я - людина-деталь. Цінуючи кожен свій день, я піклуюся про те, щоб мої повсякденні ритуали були красивими. Пити каву тільки із кращої філіжанки, писати тільки найкрасивішим пензлем, носити найбажаніший одяг, сидіти на улюбленому вінтажному кріслі. Важливо все, що мене оточує. Бо зовнішнє формує внутрішнє, а потім - навпаки.»

Які ваші точки опори у житті, що вас підтримує?

Ліліт: «Сон, спорт, секс. Квіти і мистецтво.»

Що ви вважаєте культурною спадщиною, культурним кодом, що треба транслювати, продовжувати нести, розвивати і передавати наступним поколінням? Що для вас є культурними цінностями?

Ліліт: «Особисто у мене є три інструменти первинної самоіндентифікації, які формують мою культурну спадщину: прізвище, за яким зрозуміло моє походження, мова, за якою зрозуміло мою країну, мистецтво, за яким зрозуміло моє світосприйняття.

Отже, культурна спадщина - це історія мого роду, мова та мистецтво.»

Посилання на спецпроект

https://www.instagram.com/p/Cq5ZhnfN1KV/?igshid=YmMyMTA2M2Y=